Pružnost a síla ze středu těla

Workshop pro muže

Muži jsou zvyklí budovat sílu. A síla k nim bezpochyby patří. Pro mnohé je to nezbytná součást života, aby se cítili dobře. A někteří jsou na posilování svých svalů až závislí. Někdy ale přemíra síly a posilování vede k bolesti. V kombinaci se sedavým zaměstnáním, trávením mnoho času v autě za volantem, se pak při nekoordinovaném pohybu může lehce stát, že dojde k přetížení svalů, následné blokaci a bolesti. Často jsou to bolesti zad v oblasti beder nebo mezi lopatkami, ale může se jednat i o bolesti trapézů, problémy s tenisovým loktem nebo s karpálními tunely, případně bolesti kolen a kyčlí.

Během workshopu si vysvětlíme, proč tyto bolesti máme, a jak se jich vyvarovat. Rozebereme, jak funguje lidské tělo. Které svaly jsou povrchové a které hluboké, jaké jsou jejich vlastnosti a zásadní funkce v těle. Objasníme si, jaké svaly patří do CORE, proč jsou důležité a jak je zapojit. Budeme pracovat se sílou a pružností. Rozebereme si správné provedení cviků, které jsou mezi muži tak oblíbené – kliky, sklapovačky, shyby, bench press atd. Rozebereme také jiné druhy sportů a svalové zatížení jako je cyklistika, tenis, hokej nebo fotbal. Hlavním smyslem bude vysvětlit si, proč práce s povrchovými svaly, která má sice podobu brnění, nestačí, abyste byli opravdu silní a hlavně bez bolesti.

Workshop povedu s kolegyní Bárou Žádníkovou.

Chcete-li zakoupit účast na workshopu jako dárek, napište mi do poznámky, že žádáte o dárkovou pokázku a jméno muže, pro kterého to bude. Poukázku Vám zašlu po zaplacení e-mailem. 

Storno podmínky

Prosím, věnujte pozornost storno podmínkám při zrušení své účasti na kurzu - obchodní podmínky. Berte, prosím, na vědomí, že místo na kurzu je Vám rezervováno až po připsání platby na můj účet. Děkuji za pochopení. 

Rozsah: 4 hodiny
980 Kč
Workshop pro muže
Termín jaro 2021 - bude upřesněn
Čas: sobota 9:00-13:00 nebo pátek 17:00-21:00
Místo konání: Duhový ráj - velká tělocvična
Okružní 433/1, Brno - Lesná
Počet mužů: max.15
V ceně workshopu je masážní ježek na cvičení

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.