Workshopy a MINIkurzy

Zde naleznete přehled všech workshopů a MINIkurzů. Veškeré informace a přihlašovací formuláře naleznete v detailech kurzu.

Termíny: 23.4.2023 9:00-14:30 Oblíbený workshop pro ženy je nyní otevřen i mužům. Jelikož jejich zájem o cvičení velmi roste a principy zdravého držení těla jsou platné pro nás pro všechny. Souhrnný workshop, ve kterém se podíváme na to, co vše ovlivňuje naše držení těla, odkud mohou pocházet naše problémy se zády, s vypouklým břichem, s bolestmi krční páteře a hlavy, nebo problémy s pánevním dnem, kyčlemi, či oploštělá chodidla. Tento workshop je ideální pro kohokoli, kdo chce porozumět svému tělu a pochopit, jak funguje. Muži i ženy jakéhokoli věku, všichni…

MINIkurz pro ženy nejen po porodu

27.1. 2023 10:00 - 10.3. 2023Brno - Lesná
Vstupní kurzy, na kterých se seznámíte se základy chytrého cvičení. Dozvíte se něco málo o anatomii, jak funguje hluboký stabilizační systém našeho těla a dostanete zásobu základních cviků. Následně se můžete přidat do pravidelných skupinových lekcí, na kontrolní individuální lekci, nebo si můžete cvičit doma. Kurz je vytvořen především pro ženy po porodu, ale nejen pro ně. Pokud chcete u mě začít pravidelně cvičit, je potřeba nejdřív projít tímto seznámením.

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.