Workshopy a MINIkurzy

Zde naleznete přehled všech workshopů a MINIkurzů. Veškeré informace a přihlašovací formuláře naleznete v detailech kurzu.

MINIkurz pro ženy po porodu

10.9. 2019 - 3.12. 2019Cesta Integrity - Brno
Vstupní kurzy, na kterých se seznámíte se základy chytrého cvičení. Dozvíte se něco málo o anatomii, jak funguje hluboký stabilizační systém našeho těla a dostanete zásobu základních cviků. Následně se můžete přidat do pravidelných skupinových lekcí, na kontrolní individuální lekci, nebo si můžete cvičit doma. Kurz je vytvořen především pro ženy po porodu, ale nejen pro ně. Pokud chcete u mě začít pravidelně cvičit, je potřeba nejdřív…

REfresh minikurzu - podzim

10.9. 2019 - 17.12. 2019Cesta Integrity - Brno
Tato osvěžující lekce je určena pro ženy, které u mě již absolvovaly MINIkurz a potřebují si zopakovat cviky, zkontrolovat, zda je provádí správně a případně rozšířit své porfolio cviků o nové modifikace a úrovně.

Workshop pánevní dno a diastáza

7.9. 2019 09:00Cesta Integrity - Brno
Souhrnný workshop, ve kterém probereme dvě související témata, která tolik trápí maminky po porodu. Ale nejen je. Vítáni jsou všichni, kdo chtějí pochopit, jak pracují svaly pánevního dna, jak správně rozhýbat bránici a jak to vše souvisí s diastázou, tedy s rozestupem přímých břišních svalů.

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.