Workshopy a MINIkurzy

Zde naleznete přehled všech workshopů a MINIkurzů. Veškeré informace a přihlašovací formuláře naleznete v detailech kurzu.

Workshop pánevní dno a diastáza

25.7. 2020 09:00Cesta Integrity - Brno
Souhrnný workshop, ve kterém probereme dvě související témata, která tolik trápí maminky po porodu. Ale nejen je. Vítáni jsou všichni, kdo chtějí pochopit, jak pracují svaly pánevního dna, jak správně rozhýbat bránici a jak to vše souvisí s diastázou, tedy s rozestupem přímých břišních svalů.

Praktická lekce pro muže - REfresh

5.6. 2020 16:00Brno - Lesná
Tato lekce navazuje na workshop a je určena všem mužům, kteří úvodní workshop absolvovali. Během dvouhodinové lekce navážeme na poznatky z workshopu, vybereme cviky, které jsou pro vás nejvíc potřebné ve vašem běžném denním pohybu, případně kompenzační cviky k vašemu sportovnímu zatížení.

MINIkurz pro ženy po porodu

2.6. 2020 - 23.6. 2020Brno - Lesná
Vstupní kurzy, na kterých se seznámíte se základy chytrého cvičení. Dozvíte se něco málo o anatomii, jak funguje hluboký stabilizační systém našeho těla a dostanete zásobu základních cviků. Následně se můžete přidat do pravidelných skupinových lekcí, na kontrolní individuální lekci, nebo si můžete cvičit doma. Kurz je vytvořen především pro ženy po porodu, ale nejen pro ně. Pokud chcete u mě začít pravidelně cvičit, je potřeba nejdřív…
Muži jsou zvyklí budovat sílu. A síla k nim bezpochyby patří. Pro mnohé je to nezbytná součást života, aby se cítili dobře. A někteří jsou na posilování svých svalů až závislí. Někdy ale přemíra síly a posilování vede k bolesti. V kombinaci se sedavým zaměstnáním, trávením mnoho času v autě za volantem, se pak při nekoordinovaném pohybu může lehce stát,…

REfresh pro ženy

17.3. 2020 - 14.4. 2020Cesta Integrity - Brno
Tato osvěžující lekce je určena pro ženy, které u mě již absolvovaly MINIkurz a potřebují si zopakovat cviky, zkontrolovat, zda je provádí správně a případně rozšířit své porfolio cviků o nové modifikace a úrovně.

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.