WEBOCVIČNA

"Užívám si pohyb kdekoli a kdykoli"

Lekce pro stálé klienty 

Tato část je určená pro všechny mé klienty, kteří navštěvují mé skupinové nebo individuální lekce, případně se zúčastnili některého z kurzů, workshopů a nebo seminářů. 

 

Moc dobře už všichni ví, jak je důležité trénovat nové pohybové vzorce a vazby i doma... a nejen tam. Zakomponovat principy zdravého funkčního cvičení do každodenních činností je úplný základ.

 

Cvičit se dá úplně kdykoli a pokud to umíte nenápadně, tak i kdekoli.

 

Vše je pohyb a ve všem můžeme naše tělo vést tím správným způsobem. 

Plný přístup do členské sekce Vám příjde po vyplnění objednávkového formuláře níže a po jeho zaplacení. Přístup do dané členské sekce máte napořád, takže můžete cvičit stále a stále a i za 5 let se vracet k základním cvikům, které jsou vždycky nejvíc TOP.

V základní části Webocvičny najdete BASIC lekce pro začátečníky a videa o Anatomii v souvislostech, abyste měli základní povědomí o tom, jak to v těle funguje a na čem budeme cvičení stavět. Základních lekcí pro začátečníky je 6+1. Kapitoly k anatomii jsou 3 a v každé z nich je několik videí celkem v délce 2,5 hodiny. Je to vskutku nabyté mnoha zajímavými i důležitými informacemi.

V části FLOW lekce pro pokročilé najdete 4 lekce. Jsou v délce 60-80minut. Procvičíte komplexně celé tělo založené na principech a znalostech z BASIC části.

FOCUS lekce se zaměřením je část Webocvičny, kde si vyberete lekci podle Vašich momentálních potřeb. Například máte bolavé rameno, nebo potřebujete rozhýbat kyčelní kloub a zaměřit se na centraci a protahování dolních končetin, nebo se Vám zablokovala esíčka, a nebo potřebujete více posílit pánevní dno a střed těla... Lekce jsou poskládané ze cviků tak, aby Vám pomohly s Vaším problémem nebo záměrem. 

Postupně budu jednotlivé části obohacovat dalšími lekcemi.

Chcete-li si jakoukoli část objednat nebo si rozšířit stávající přístup do své Webocvičny, stačí zakliknout v objednávkovém formuláři, odeslat, zaplatit a přístup bude hned otevřen.

Objednávkový formulář

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.