MINIkurzy pro ženy po porodu

Koncept MINI kurzů jsem vytvořila na základě velkého zájmu Vás, žen po porodu, které máte touhu se dát zase „dokupy“, cítit se dobře a mít síly pro Vaše ratolesti. Již není v mých možnostech poskytovat individuální péči každé z vás, ale abych Vám svědomitě a zodpovědně předala podstatu cvičení po porodu a taky zvládla překontrolovat, zda cviky děláte správně, nabízím tyto vstupní seznamovací kurzy, které jsou pro malou skupinu.

Během 4 setkání, každé bude trvat 2 hodiny, se dozvíte něco o tom, jak to v těle funguje. Co jsou to hluboké svaly a jak to vypadá v pánevním dnu, proč vzniká diastáza, a proč nás v důsledku toho třeba bolí záda. Při prvním setkání se zaměříme na pánevní dno, při druhém na diastázu. Vždy dostanete cviky na doma, které pečlivě protrénujeme, abyste odcházely domů s jistotou, že víte, co máte dělat a proč. Při příštím setkání vše zopakujeme, překontrolujeme a přidáme něco dalšího. Skloubíme cviky na pánevní dno a diastázu dohromady a principy začleníme do Vašich běžných každodenních činností.

Skupina se bude skládat maximálně z 6 žen, abyste měly téměř individuální přístup, dostatečnou kontrolu a prostor pro Vaše dotazy.

Po ukončení MINIkurzu se můžete přidat do některých pravidelných skupinových lekcí, které vedu já nebo mé kolegyně, nebo si s nabytými znalostmi pokračovat ve cvičení dál samy doma a jednou za čas přijít na kontrolu na individuální lekci nebo REfresh hodinu.

Přítomnost dětí na kurzu

V případě, že nemáte možnost nikomu svěřit děti, můžete si je vzít s sebou a budou s Vámi na sále. Všechny jsme ženy a matky a máme pro to pochopení. Pro váš klid a koncentraci při cvičení vám však doporučuji zajistit si hlídání, pokud to je možné.

Storno podmínky

Prosím, věnujte pozornost storno podmínkám při zrušení své účasti na kurzu - obchodní podmínky.

Rozsah: 4x2 hodiny
2200 Kč
MINIkurz pro ženy po porodu
Termíny:
úterky 22.9., 6.10., 13.10., 20.10.
čas: 13:00-15:00
Místo konání: Brno - Lesná, Studio bePilates
Okružní 1
Počet žen: max.6

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.