Online kurz 

POHYB pro ŽENY

nejen po porodu

Tento kurz jsem sestavila díky své 5-ti leté zkušenosti pořádání kurzů a workshopů na téma pánevní dno a diastáza u žen po porodu. Převedla jsem do videí a audií to nejdůležitější a nejosvědčenější z mé zkušenosti se ženami. Za tu dobu prošlo mými kurzy již více než 500 žen. Je pro mě důležitý osobní přístup a proto součástí tohoto online kurzu je i osobní konzultace. Věřím a mám i tu zkušenost, že pak začne cvičení mnohem lépe fungovat.

Kurzem můžete procházet podle svého tempa kdykoli během dne,

kdy Vám to vyhovuje, nerušeně ostatními členy rodiny.

 

Můžete se k videím a lekcím vracet podle potřeby

a na individuální konzultaci spolu nastavíme ideální postup a strukturu cviků,

které jsou pro Vás nejvhodnější.

 

Během kurzu se dozvíte důležité anatomické postřehy, které vám objasní mnohé problémy pohybového aparátu, kterými často trpíme. Bez znalosti anatomie není možné cvičit cviky vědomě a funkčně. Zjistíte, že anatomie není zas taková šprťácká věda, ba naopak, je to o uvědomění si souvislostí v těle, které si propojíte s každodenním životem. 

Cviky a základní principy Vás naučím během 6 základních videolekcí. Ke stažení jsou v audio podobě spolu s přehledem cviků v pdf. Všechny základní cviky pak propojíme v 7.lekci a na ni naváže 8., ve které se seznámíte i s chodidlem - s jednou z pěti klenb v těle, která je propojená s pánevním dnem.

Kurzu se mohou zúčastnit i ženy, které své první těhotenství teprve plánují. Je to skvělý okamžik připravit své tělo na těhotenství a porod, naučit se ho vnímat a dopřát si pak rychlejší a přirozenější regeneraci po porodu. Ženy, které ke mě začaly chodit hned po prvním porodu, následně otěhotněly a již se zacvičeným tělem šly do druhého těhotenství, si pochvalovaly ten rozdíl, jak se po druhém porodu cítily mnohem lépe.

Jste-li těhulka, ani to nebrání tomu, se začít seznamovat s funkčními principy cvičení. Vyberu vám na individuální konzultaci cviky, které jsou pro vás vhodné, případně je upravíme a po porodu se pustíte do lekcí v plné míře. Už to budete mít dobře nastartováno.

Co je součástí online kurzu?

 • 3 anatomické videolekce
  na témata hluboké svalstvo, CORE, aktivace a relaxace pánevního dna, bránice a dýchání, diastáza a jak na ni
 • 6 výukových lekcí
  v podobě videí a k tomu audio nahrávky ke stažení
 • 2 videolekce
  v plynulém propojení základních cviků
 • Stručný manuál cviků
  v pdf formátu ke stažení
 • Bonusová videa
  doplňující lekce vznikající během kurzu
 • Pomůcky ke cvičení
  ježci, overball, softíky
 • Online skupinové setkání a konzultace
  v průběhu kurzu pro získání jistoty a zodpovězení dotazů
 • Členství v uzavřené FB skupině
  kde získáte odpovědi na své dotazy a vzájemnou podporu
 • Individuální konzultace
  online nebo naživo podle možností a situace

Protože každá můžete preferovat trošku jinou podobu kurzu, udělala jsem při přihlášení na kurz některé z položek volitelné 

Například, někdo jste již u mě nebo mých kolegyň cvičili a pomůcky máte doma, proto si je nebudete chtít nyní zakoupit, budete si chtít jen doma opakovat cviky a nechat se vést mým slovem, a proto Vám bude vyhovovat jen základní výuková část kurzu. Případně si ji doplníte o individuální lekci, na kterou se domluvíme dodatečně.

Budete-li si chtít dokoupit jen některé z pomůcek, stačí napsat mail a domluvíme se.

Kurz je živý a bude reagovat na vaše potřeby, podněty, dotazy... budu ho tedy v průběhu upravovat, podle toho, jak bude potřeba.  Naváhejte se ptát a dávat mi zpětnou vazbu, co by Vám vyhovovalo, co byste ještě potřebovaly. Nebo naopak, co funguje dobře a můžeme na tom stavět dál.

 

Reference

MINI kurz s online podporou 

"Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, která doprovázela náš společný MINI kurz s Vendy. K Vendy jsem si našla cestu po porodu, kdy jsem cítila, že moje tělo potřebuje začít se sportem a aktivitou jinak. Hledala jsem a našla odbornici s velkým srdcem, která práci nedělá, protože musí, ale protože jí to baví. A to jde vždy obrovsky vidět, při každé lekci! Ještě jednou velké díky za to, co pro všechny děláš!

Začali jsme cvičit dle plánu, ale v polovině jsme museli kurz přerušit kvůli situaci, která nastala v souvislosti s vládním nařízením. Už po první lekci jsem věděla, že jsem správně. Nejen, že Vendy je fakt profesionálka, ale ta energie se kterou do všeho šla je neuvěřitelná, pozitivně nabíjí a motivuje ke cvičení. Všechno na kurzu má svůj význam. Bez teoretických znalostí by to nešlo. Člověk musí znát své tělo, aby věděl, kam momentálně míří svou myšlenku a se kterou částí svého těla pracuje.

Trošku jsem byla smutná z toho, že jsme museli kurz v polovině přerušit a že budeme pokračovat kdoví kdy, ale naštěstí v neštěstí přišlo něco nového. Ano, měli jsme cviky na kterých jsme doma mohli pracovat, ale jak jsem tak cvičila a získávala jistotu ve cvičení, trošku jsem začala pochybovat, jestli to dělám správně atd. Zkrátka co vám chci říci je to, že Vendy pro nás natočila on-line lekce se cvičením, které už jsme spolu fyzicky odcvičili a byla to pecka!!!

Najednou pod vedením jejího hlasu ty cviky dostaly opět jiný rozměr. Cítila jsem, že cvičení je preciznější. Tělo začalo víc makat a prostě teď si nedovedu představit projít pouze fyzicky MINI kurzem, aniž by člověk měl k dispozici videa, na kterých se může kdykoliv vrátit ke každému cviku.

To cvičení je tak jemné a záleží na detailech... Je zcela přirozené, že zapomínáme na některé detaily, ale zrovna tady na nich obrovsky záleží. Možnost znovu cvičit s audio, nebo video podporou je parádní a myslím, že díky téhle zkušenosti na svém těle cítím mnohem větší výsledky a to je skvělý.

Na druhou stranu, ale musím říct, že bez fyzické kontroly to prostě nejde. Když jsme dostali sérii video cviků, které jsme ještě fyzicky neprošli, bylo dost těžké je provést na 100 %. Ale i tak to byla obrovská výhoda, že jsme fyzicky už věděli, co a jak. Vendy pak stačilo jen malinko poupravit postavení, upřesnit místo co kde a jak správně zapojit a bylo to tam!

Celkově jsem z výsledku kurzu, který byl kombinací fyzického, on-line a audio/video cvičení nadšená! Přinesl přesně to, co jsem očekávala. Cítím se lépe, vidím výsledky v držení těla, bříško je hezčí, zlepšila se citlivost pánevního dna a především mám ze sebe velkou radost, že pro sebe dělám to nejlepší, co můžu! Je to skvělý pocit, když se člověk dokáže nacítit na místa, o kterých neměl před tím ani tušení, že je na sobě někde má. Natož aby je dokázal ovládat vlastní myšlenkou.

Ano mám před sebou ještě dlouho cestu, pořád je co zlepšovat, ale už teď vím, že díky chytrému cvičení, člověk může zpátky získat svoji sílu a pružnost těla, kterou jistě jako maminka malé holčičky budu potřebovat. Cvičení mi otevřelo nejen část těla, ale i mysli, na které budu dále pracovat.

Ještě jednou díky za VŠECHNO!"

Petra Zvěřinová

Základní balíček se skládá z:

 • přístupu do členské sekce kurzu na 1 rok
  kde najdete všechna anatomická a cvičící videa, audia a manuál ke cvikům ke stažení, bonusová videa a odpovědi na otázky v rámci jednotlivých lekcí
 • online skupinové konzultace
  termín vždy po domluvě aktuálních účastnic kurzu
 • Přístup do uzavřené fb skupiny
 • Cena základního balíčku = 2600Kč

Variabilní položky kurzu:

 • pomůcky ke cvičení
  nezbytnou součástí jsou 3 ježci, over ball a molitanové soft míčky, které si můžete vyzvednout po domluvě přímo u mě v Brně, nebo Vám je zašlu poštou/ přes Zásilkovnu, jste-li mimobrněnští.
 • Cena pomůcek včetně doručení = 750Kč
  Pokud si pomůcky vyzvednete osobně, zadejte do formuláře slevový kód "ODB", bude Vám odečtena částka 100Kč
 • 1 individuální konzultace
  v délce 90minut v průběhu kurzu, při které Vám udělám diagnostiku pohybového aparátu a vybereme nejdůležitější cviky a lekce z kurzu určené přímo pro Vás. Další individuální konzultace/lekce se dají kdykoli domluvit.
 • Cena individuální konzultace v délce 90minut = 1350Kč
  Každá další individuální konzultace v délce 60 minut je v ceně 800Kč.

Pomůcky - co bude součástí balíčku, který obdržíte a je potřeba mít na cvičení:

 • 1 ježek velký pichlavý
 • 1 ježek velký se zaoblenými bodlinkami
 • 1 ježek malý pichlavý
 • 1 over ball Redondo
 • 2 molitanové míčky

 

Po absolvování kurzu a seznámení se se základními principy cvičení můžete navštěvovat živé lekce - jak online tak skutečně naživo ve studiu (podle možností) - a to lekce mé, nebo mých kolegů ze studia Zdravý pohyb Brno.

Budete si moci prodlužovat členství za zvýhodněnou cenu a získávat postupně další výukové a pohybové lekce.

Po vyplnění a odeslání formuláře a po zaplacení kurzu, Vám ihned dojdou přihlašovací údaje do kurzu. Hned se můžete pustit do objevování jednoduchosti anatomie a začít vše zkoušet a ověřovat při cvičení.

 

Přihlašovací formulář

na kurz

Kontaktujte mě

Je-li něco, na co jste nedostali odpověď při pročítání mého webu, neváhejte a napište mi.